Välkommen till Skandinaviska Osteopathögskolan den 8 mars. Klockan 17.30 informerar vi om osteopatprogrammet, framtid och visioner. Du kan ställa frågor till lärare, rektor och studenter och se dig runt i vår studiemiljö.

Om du inte har möjlighet att besöka oss på öppet hus är du välkommen att kontakta oss på telefon 031-16 08 09 eller via mail till info@osteopathogskolan.se för att boka tid för ett studiebesök när det passar dig.

Anmälan sker till öppet hus görs till info@osteopathogskolan.se. Du får gärna ta med dig vänner och familj men meddela i förväg hur många som kommer.

Var: Kapellplatsen 4, Göteborg (Hållplats Kapellplatsen)
När: 8/3 kl 17.30

Du kanske hellre vill träffa oss i Stockholm? Där finns vi den 23/3. Kl 14.30 kan du i så fall träffa oss på Gästrikegatan 10. Anmälan gör du till ovanstående mailadress. Skriv i så fall att du kommer till informationsträffen i Stockholm.